Invex Real

Ponúkame prenájom obchodných a administratívnych priestorov, krátkodobý a dlhodobý prenájom garážových státí.

Spoločnosť INVEX REAL s r.o. bola založená v roku 2006 za účelom realizácie investičných zámerov, kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.

Sme investorom projektu Budova pre obchod, služby, administratívu a bývanie „U Kráľa Ľudovíta“. V centre historickej časti mesta Trnava vyrástol súbor objektov tvoriacich zástavbu pozemkov bývalého parkoviska ohraničeného ulicami Hviezdoslava, Pekárska a Hornopotočná.

Novostavba tvorí funkčnú, praktickú ale i modernú budovu zodpovedajúci požiadavkam 21. storočia.

Priestory na prenájom

V prízemí objektu sú situované obchodné, prípadne administratívne priestory s možnosťou maximálnej dispozičnej variability podľa potrieb budúcich užívateľov, vhodne doplnené priestorom rozsiahleho átria s možnosťou umiestnenia exkluzívnej kaviarne alebo reštaurácie s posedením pod presvetlením v úrovni stropu nad prízemím. Átrium je komunikačne prepojené východom na Hviezdoslavovu a Hornopotočnú ulicu.

Na nadzemných podlažiach sú dodatočné administratívne, prípadne obchodné priestory. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle alebo emailovej adrese.

Parkovacie státia

V objekte sa nachádzajú parkovacie miesta s možnosťou krátkodobého alebo dlhodobého prenájmu. Parkovisko priamo v centre Trnavy je strážené kamerovým systémom a dostupné aj pre verejnosť s poplatkom 0,50€/hod.

Bytové priestory

Všetky byty sú vypredané. Bytový komplex je tvorený 2-izbovými, 3-izbovými a 4-izbovými bytmi situovanými na 2,3,4. NP.