O nás

Informácie o spoločnosti, certifikácie, predmet podnikania a náš tím

Spoločnosť INVEX spol. s r. o. bola založená v roku 1992 a od svojho vzniku sa na trhu výlučne venuje stavebnej činnosti, dodávke stavieb bytových, občianskych, priemyselných, rekonštrukciám týchto typov stavieb, ale aj menším inžinierskym a dopravným stavbám.

Konatelia, vedúci pracovníci a technici firmy sú profesionálni pracovníci s potrebným vzdelaním, odbornou spôsobilosťou v zmysle zákona 138/1992 Zb. a dlhoročnou praxou v odbore. Taktiež výrobní pracovníci sú vyučení v príslušných odboroch tesár, murár, železiar, betonár, montážnik, stavebný zámočník, elektrikár, inštalatér a iné stavebné profesie, ktorí majú tiež dlhodobú prax v stavebnej výrobe a bohaté skúsenosti.

Technická vybavenosť, prostriedky a stroje ako aj zázemie firmy je takisto orientované a špecializované na stavebné činnosti.

Postupným vývojom, tvorivosťou, iniciatívou a skvalitňovaním organizácie práce sa naša spoločnosť zaraďuje ako konkurencie schopná stavebná spoločnosť pôsobiaca na celom území SR, predovšetkým v Trnavskom a Bratislavskom kraji.

Svojou doterajšou činnosťou sme dokázali, že sme konkurencie schopní s ktoroukoľvek stavebnou firmou podobného zamerania. Parametre a kvalita doteraz zrealizovaných stavieb, ako aj stavieb, ktoré v súčasnosti realizujeme, Vám zaručujú, že ak si vyberiete pre realizáciu Vášho projektu práve našu spoločnosť, rozhodli ste sa správne.

Certifikácie

Certifikáty vydané spoločnosťou SGS pre uskutočňovanie stavieb, ich zmien a inžiniersku činnosť v stavebníctve:

náš tím

Iba vďaka nášmu tímu profesionálov vieme zabezpečiť prvotriedne služby

Ing. Jozef Bachratý

Konateľ spoločnosti

Ing. Viliam Kolenič

Konateľ spoločnosti

Ing. Ján Pikna

Konateľ spoločnosti

Mgr. Eva Bažiková

Sekretariát

Ing. Mário Bruckmayer

Ekonóm

Ing. Jana Brestovanská

Príprava realizácií
a rozpočty

Ing. Veronika Vašková

Príprava realizácií
a rozpočty

Pavol Hošták

Stavbyvedúci

Ondrej Kolenič

Stavbyvedúci

Miroslav Letko

Stavbyvedúci

Vladimír Baša

Stavbyvedúci